Нещодавно закінчилась одна з найбільших виставок санітарних технологій, вентиляції та кондиціонування приміщень. Це одна із наймасштабніших подій у сфері будівництва, яка проходить один раз на два роки та є єдиним форумом інновацій та передових технологій, що охоплює весь світ (такий собі Fashion week у сфері сантехнічних виробів).

ISH задовольняє зростаючий попит на комфорт, зручність, індивідуалізацію, добробут і естетику. Інтегровані рішення здатні охопити всі ці вимоги і зробити вирішальний внесок у енергоефективні та ресурсозберігаючі системи будівництва.

Понад 2500 виробників, більше 190000 гостей зі 161 країни мали змогу дізнатись про всі новинки та побачити найпрогресивніші ідеї майбутнього в сфері ремонту. Тут можна було зустріти і ванни різних форм та кольорів, і надтонкі раковини матових кольорів, і змішувачі – від яскраво червоного до золотого, і прозорі унітази. Головними «зірками» на виставці стали змішувач від «Grohe», надрукований на 3D принтері, ванна з напівпрозорого акрилу cristalmood, та те, що задасть тренд у сфері дизайну на майбутні роки – чорна сантехніка: чорні унітази, біде, змішувачі, раковини, душові кабіни в чорному профілі. Безліч новинок та багато чого цікавого. Тому найближчим часом очікуйте поповнення новинками на нашому сайті, де можна буде купити сантехніку в Києві з доставкою по Україні.

 

 

Залишити коментар