Ціни вказані без знижки
Знижка на імпортні колекції до 20%

Фабрика Ragno (Раньйо) була заснована в 50-х роках минулого століття та вже здобула популярність не тільки серед італійських споживачів, а й по всьому світі завдяки великим масштабам виготовлення керамічної плитки для облицювання стін та підлоги. На початку 80-х років на фабриці впровадилась автоматизація найсучасніших технологій виробництва, що збільшило попит на продукцію фабрики та призвело до розробки широкого спектру продукції відповідно до стилів, тенденцій та смаків споживачів.
Ragno (Рагно) йде в ногу з часом та розвиває асортимент відповідно до сучасних тенденцій дизайну інтер’єрів: від класичної глянцевої плитки під мармур до бетону в стилі лофт, від яскравих поверхонь до плиток в стриманих сірих тонах.
В нашому магазині представлені найсучасніші колекції плитки для ванної кімнати, плитки для підлоги, керамограніту фабрики Ragno за найвигіднішими цінами.
Компанія «Інтер’єр Плюс» пропонує купити плитку Ragno в Києві зі складу та з доставкою по Україні. Обравши кафель фабрики Рагно можете бути впевнені в якості та чудовому вигляді обраної плитки.

Догори