Ласково просимо до магазину I-PLUS

пн-пт - 10-19 |сб - 10-17

Телефон

+380972478459 (viber); +380630332732

Телефон
Написати листа

interior-plus@ukr.net

Написати листа
Тренды дизайна интерьера 2019

Головні тренди в дизайні інтер’єру у 2019 році

Нові тенденції інтер’єру в 2019 році говорять про те, що стильний дизайн простору – це не просто гарний дім, а скоріш прояв індивідуальності людини і дизайнери якнайкраще хочуть це проявити. Дизайн будинку чи квартири повинен відображати стиль життя та підкреслювати характер власників. Тобто в сучасному інтер’єрі буде домінувати людина і всі її потреби, а дизайнерські рішення підпорядковуватись її смакам та захопленням. Тому не дивно, що саме змішування стилів в дизайні буде популярним, оскільки ніщо краще не проявляє особистість.

Популярними цього року стануть яскраві деталі інтер’єру серед спокійних кольорів. Наприклад, підлога в плитці під дошку теплих кольорів, світлі стіни та фасади меблів смарагдового кольору, вітальня в світлих спокійних кольорах з яскравим диваном. Саме певна деталь  зможе яскраво підкреслити та внести різноманітність в дизайн приміщення.

Найбільшої популярності набуває природність – використання натуральних природних (навіть не оброблених) матеріалів  та облицювальні і сантехнічні матеріали з імітацією бетону та дерева. Таким чином створюється максимально природна та тепла атмосфера в інтер’єрі житла.

В особливій пошані зараз чорна, як сажа, сантехніка, яка привносить свою різноманітність в дизайн ванної кімнати, а саме чорні унітази, біде, раковини, матові змішувачі чорного кольору та душові кабіни в чорному профілі.

Тому цього року можна експериментувати, підлаштовувати стилі та моду під себе. Замовити дизайн квартири в Києві можна в наших спеціалістів. Ми врахуємо всі ваші побажання та створимо дизайн будинку, який підійде саме вам.

Translate »